Yeni Kingdom Come: Deliverance Ek Paketiyle Köy Muhtarlığı Yapıyoruz!

2018 yılının en dikkat çeken oyunlarından biri olan Kingdom Come: Deliverance, orta çağ temalı güçlü bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Oyun için şimdi From the Ashes isimli yeni bir ek paket hazırlandı ve oyuncuların beğenisine sunuldu.

Bağımsız geliştirici tarafından ortaya konulan Kingdom Come: Deliverance, beklenenden çok daha fazla ilgi görmüş, egale edilmesi zor başarılara imza atmıştı. Geliştirici satış rakamlarından son derece memnun kaldı ve daha büyük bir iştahla yeni DLC’ler geliştirmeye başladı. Şimdi son yayınlanan From the Ashes DLC’si de bunlardan biri.

Söz konusu ek paket, tema olarak diğerlerinden epey farklı. Çünkü ek pakette köydeki dertleri dinliyor ve deva bulmaya çalışıyoruz. Köylerdeki yapıları geliştirebilme ve keşifler yapıp yeni yerleşim yerleri bulabilme gibi aktiviteler de ek paket içerisinde yer alıyor. Benzer bir işlev Mount Blade Warband oyununda da vardı ancak görünen o ki Kingdom Come: Deliverance’da çok daha ayrıntılı bir şekilde olacak.

Genişleme paketinin ücretli olduğunu ve tüm platformlar için çıkışını gerçekleştirdiğini belirtelim. Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes, 18.50 TL’den satışa çıkarıldı. DLC’yi oynayabilmek için ilk olarak oyunun kendisini satın almanız gerektiğinin de altını çizelim.