Kingdom Come Deliverance İçin 4 DLC Çıkacak

Son zamanların en çok dikkat çeken oyunlarından biri olan Kingdom Come Deliverance, ilerleyişine tüm hızıyla devam ediyor. Oyun hakkında bir gönderi paylaşan Warhorse, Kingdom Come Deliverance oyunu hakkındaki yol haritalarını paylaşmış oldu.

Warhorse Studios, bağımsız bir oyun geliştiricisi olarak karşımıza çıktı ve Kingdom Come Deliverance oyununu piyasaya sürene kadar pek bilinmiyordu. Fakat Kingdom Come Deliverance o kadar fazla ilgi gördü ve beğenildi ki Warhorse Studios da bir anda gözde geliştiricilerden biri haline geldi.

Oyuna olan ilgiden, satış rakamlarından epey memnun olan Warhorse Studios, resmi Twitter hesabı üzerinden bir gönderi yayınladı. Söz konusu gönderide aşağıdaki görseli paylaşan Warhorse Studios, Kingdom Come: Deliverance oyuncularına büyük müjdeler verdi.

Yayınlanan görsel Kingdom Come Deliverance için hangi içeriklerin çıkarılacağını gösteriyor. Oyunun geliştiricisi, 2019 yılına kadar yani bu yıl içerisinde dört yeni DLC paylaşacağını, aynı zamanda oyun için önemli pek çok güncelleme yapacağını açıkladı.

Oyuna üç adet yeni mod da eklenecek ve bu modlar farklı oynanış tarzlarına sahne olacak. Aynı zamanda kadınlar için özel karakter üretme ekranı bulunacak. Warhorse Studios, büyük bir satış rakamına ulaşmasına rağmen dinlenmek yerine daha da iştahla çalışıyor gibi görünüyor. Bu da oyuncular için memnuniyet verici.