Popüler Oyunlardan HELLDIVERS İndirime Girdi

Steam’de yeni bir indirim daha meydana geldi. Sevilen oyunlardan HELLDIVERS, önemli bir indirim alarak çok uygun bir fiyattan satılıyor.

Normalde Steam üzerinde 59.99 TL’den satılan HELLDIVERS oyunu, şu an yüzde 50 indirimle yarı yarıya bir fiyattan satılıyor. Kısa süre geçerli olmak üzere 29.99 TL’den satın alabilirsiniz. Kampanya yarın akşama kadar yani 17 Nisan akşamına kadar devam edecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılacak.

Çevrim içi eşli aksiyon oyunu olan HELLDIVERS, ilk kez 2015 yılında Steam’de yerini aldı. Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen yapım, hali hazırda Steam’in en popüler oyunları arasında yer alıyor.  Kuş bakışı bir açıyla oynadığınız oyunun grafikleri epey zengin. Oyun için şu ana kadar yapılan incelemelerden de genellikle olumlu puanlar aldığını belirtelim.

HELLDIVERS’in klasik sürümü için geçerli olan bu kampanyanın yanında, oyunun ek paketleri için de indirimin geçerli olduğunu belirtelim. Eğer oyunu daha önce satın aldıysanız fakat DLC’leri almadıysanız bu sizin için güzel bir fırsat.

Oyunun kendisi ve oyuna ait tüm indirilebilir içeriklerin bulunduğu HELLDIVERS Digital Deluxe Edition paketi de yüzde 50 indirim alarak 44.49 TL’den satılmaya başladı. Bu indirim de yine 17 Nisan akşamı sona erecek.