The Witcher 3 Wild Hunt İçin Büyük Yaz İndirimi Uygulandı

Sevilen oyunlardan biri olan The Witcher 3 Wild Hunt hakkında Steam platformu üzerinde büyük bir indirim gerçekleştirilmiş olup oyunu normal fiyatına nazaran %90 daha uygun fiyattan alabiliyorsunuz.

Her ne kadar piyasaya sürülmesinin üzerinden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen The Witcher 3 Wild Hunt hala oynanabilecek en iyi oyunlar arasındadır. Heyecanla yeni oyununun çıkması beklenen The Witcher evrenine eğer hala giriş yapmadıysanız veyahut son olarak The Witcher 2 oynadıysanız o halde bu oyunu mutlaka indirmelisiniz. Şimdi bunu yapmanızı sağlayabilecek büyük bir indirim fırsatı ortaya çıkmış durumda.

The Witcher 3’e %90 indirim geldi!

The Witcher 3 Wild Hunt, Steam üzerinde %90 oranında indirim aldı ve bu sayede oyunun fiyatı yalnızca 2,99 Dolara düştü. Gerçekleştirilen indirim fırsatı 11 Temmuz akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup böylece oyuncuların The Witcher 3 Wild Hunt’tan oldukça uygun bir rakamdan yararlanması mümkün. Oyunun fiyatının şu an Türk Lirası olarak 100 TL’nin altında olduğunu belirtelim.

Açık dünya temalı rol yapma oyunu The Witcher 3, serinin üçüncü ana oyunudur ve ilk iki oyunda olduğu gibi canavar avcısı Rivialı Geralt’ın başından geçenleri konu edinmektedir.

Cevap bırakın