Robocraft Royale Steam’de Yerini Alıyor

Robocraft Royale oyunu ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Geliştirici, Robocraft Royale’i Steam’e getiriyor.

Merakla beklenen Borocraft Royale oyununun çıkış tarihi ve oyun hakkında pek çok ayrıntı belli oldu. Robocraft Royale, fonksiyonları ve ucuz fiyatıyla kullanıcıları cezbedecek.

Oyun, dünyanın en popüler sanal mağazalarından biri olan Steam’de satışa çıkarılacak. Çıkış tarihi ise 26 Mart 2018. Bu bilgiler Robocraft Royale geliştiricisi ve yayıncısı Freejam tarafından bizzat paylaşıldı. Oyun iki hafta içerisinde testlere alınacak ve beta sürecinden sorunsuz ayrılmasının akabinde oyuncularla buluşacak. Beta sürecinde herhangi bir aksilik yaşanması beklenmiyor.

Robocraft Royale, pek çok oyuna göre uygun fiyattan Steam’de yer alacak. Oyunun fiyatı 19.99 Dolar. Türkiye Steam hesabından satın almak istediğinizde 31 TL ödemeniz gerekecek. 31 TL karşılığında oyunu satın alıp indirmeye başlayabileceksiniz. Erken erişim sürecinde özel bir indirim olmasını da bekliyoruz fakat maksimum %10 kadar bir indirim olacaktır.

Videodan da görebileceğiniz üzere Robocraft Royale farklı ve eğlenceli bir oyun. Türüne göre grafikleri de hiç yabana atılacak gibi değil. Oldukça güzel gözüken, grafiksel şölen yaşatacak bir oyun. Elbette bu grafikleri, güzel efektleri çalıştırmanın da belli bir bedeli var. Oyunu oynayabilmek için en az aşağıdaki sisteme sahip olmanız gerekiyor.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşlemci birimi: Intel Core i3 4340 veya eş değeri işlemci

Grafik kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB veya eş değeri DX 11 destekli grafik kartı

Depolama Alanı: 3 GB boş alan

RAM: 6 GB

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri