Machinarium Yeni Bir İndirime Girdi!

İlk piyasaya sürüldüğünde epey dikkat çeken, alanının önemli bir öncüsü olan Machinarium’u şimdi uygun bir fiyattan alabilirsiniz!

Günümüzde sayısız oyun bulunuyor fakat bunlardan sadece bazıları oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarıyor. İşte Machinarium bunlardan biri. Söz konusu oyun uzun süre önce çıkmış olmasına rağmen hala oynanıyor. Daha önce En İyi Bağımsız Macera Oyunu ödülünün sahibi olan Machinarium, şimdi Steam üzerinde kaçırılmayacak bir indirime girdi.

Oyunun normal fiyatı 19.99 TL idi. Gerçekleştirilen yüzde 60 indirim sayesinde yeni fiyatı 7.99 TL oldu. Aynı zamanda oyunun birbirinden güzel müziklerinin bulunduğu sound paketi de indirimle satılıyor. Dilerseniz hem soundtrack hem de oyunun yalın halini tek pakette de satın alabilirsiniz. Machinarium Collector’s Edition paketi normalde 30.98 TL’den satılırken gerçekleştirilen yüzde 68 indirimle beraber sadece 9.90 TL’ye düştü.

Amanita Bundle paketinde de büyük bir indirim var

Oyunun geliştiricisi Amanita Design, şu ana kadar piyasaya sürdüğü 9 birbirinden güzel içeriğin bulunduğu Amanita Bundle paketini de epey uygun bir fiyattan satıyor. Amanita Bundle, normalde 153.03 TL’den satılırken yapılan yüzde 30 indirim sayesinde şu an 108.25 TL’den  alıcı bekliyor.

Eğer şu sıralar daha farklı, gerçekten de kafa yormanıza neden olacak kaliteli bir macera oyunu oynamak istiyorsanız önerimizdir.