For Honor’a Çok Sayıda Yeni Server Eklenecek

For Honor oyunu için yeni sunucular yolda. Yeni PvP serverlar 19 Şubat 2018 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

İlk duyurulduğu zaman çok fazla dikkat çeken For Honor, hikaye tabanlı bir oyun değil de online ağırlıklı bir oyun olarak karşımıza çıkarılmıştı. İlk zamanlarında online ağına çok büyük bir ilgi olsada oyuncular oyundan çabuk sıkılmış, Ubisoft bu durumun ardından çareler aramıştı. Ünlü şirket, şimdi de yeni PvP serverlarını oyuncularla buluşturuyor.

19 Şubat’ta oyuna çok sayıda yeni PvP server eklenecek. Yeni sunucuların en büyük özelliği kesintisiz bir oyun deneyimi yaşatabilecek olmaları. Şu an kullanılan sunucularda bağlantı kopma problemi yaşanıyor ve bu da oyuncuların iştahını öldürüyor. 19 Şubat’tan itibaren bu sorunun ortadan kaldırılması amaçlanıyor. Maç sırasında sunucudan ayrılan bir oyuncu nedeniyle diğer oyuncuların da otomatik olarak atılması gibi problemler de yaşanıyor. İddialara göre bu da 19 Şubat’tan itibaren tarihe karışacak.

Oyun oldukça yüksek fiyata sahip ve korsanlar tarafından kırılmıyor. Kırılmamasının nedeni olarak da hikaye tabanlı bir oyun olmaması ve içerisinde bulunan hikaye modlarının da iştah doyuracak seviyede olmaması gösteriliyor.Şu an Steam’de 209 TL olan oyun, zaman zaman kampanyalarla önemli indirimler alabiliyor.

Cevap bırakın