For Honor İçin Özel Eğitim Modu Çıktı

Ubisoft’un dikkat çeken oyunlarından For Honor için özel bir mod sunuldu. Ubisoft bu modla birlikte oyunculara rehberlik sağlayacak.

Ubisoft tarafından geliştirilip yayınlanan, PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştiren For Honor, ilk piyasaya sürüldüğünde çok yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştı. Fakat oyunun tekli oyuncu modunun çok kısa olması ve multiplayer kısmında yaşanan hile olayları, sıradanlık gibi sorunlar bir süre sonra oyunun eski popülerliğini yitirmeye başlamasına neden oldu. Ancak bunlara rağmen Ubisoft, söz konusu oyun hakkında hala çok ümitli ve karşımıza yeni bir mod ile çıkıyor.

Daha önce bir başka Ubisoft oyunu olan Rainbow Six Siege yapımında bizlere sunulan eğitim modunun bir benzeri şimdi de For Honor için geldi. Yeni girenlerin oyuna daha iyi alışabilmesi için pek çok pratiğin içerisinde yar aldığı eğitim modu, oyuncuları daha sıkı bir macera öncesinde tecrübelendirecek. Yeni eğitim modu ile birlikte oyuncular silahların nasıl kullanıldığını, saldırı organizasyonlarını ve savunmanın nasıl yapılması gerektiğini öğrenecek. Bu sayede eğitim modunu oynayan bir oyuncunun işi ciddi ölçüde kolaylaşmış olacak.

Ubisoft, değişikliği içeren güncellemesini bugün sabah saatlerinde yayınladı. Artık oyuna yeni başlayan herkes için geçerli olacak.