For Honor Tam 15 Milyondan Fazla Kişi Tarafından Oynandı!

For Honor’un dağıtıcısı niteliğindeki Ubisoft, oyunu şu ana kadar 15 milyonun üzerinde insanın oynadığını duyurdu. Şirketin ifadesine göre For Honor oyununun popülerliği her geçen gün artıyor.

Dünya üzerinde video oyunlarına yönelik çok büyük bir ilgi var. Aslında bu ilgi yıllar öncesinde de söz konusuydu ancak artık özellikle genç kitlenin çok kalabalık olması video oyunlarına olan ilginin daha artmasını sağlıyor. For Honor oyunu da bu durumdan en çok nasibini alan oyunlardan biri oldu.

İlk piyasaya sürüldüğü zaman gerek güçlü grafikleri gerekse oynanış sistemiyle bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran For Honor, zaman içerisinde oyuncuların oldukça sevdiği ve sürekli oynamak istediği bir oyun haline geldi. Ubisoft, oyunun gelişiminden ötürü son derece memnun. For Honor’ın şu ana kadar 15 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandığını açıklayan Ubisoft, oyunun kitlesinin her geçen gün büyüdüğünü ifade etti ve bunun şerefine yen içerikleri oyuncularla buluşturacak.

Ubisoft, oyunda 16 Ekim 2018 tarihinde herkesin yararlanabileceği önemli değişiklikler gerçekleştireceğini paylaştı. Ücretsiz olarak yapılacak olan güncellemelerle beraber kullanıcılar daha iyi bir For Honor deneyimi yaşamaya başlayacak.