The Crew 2’nin Bazı DLC’leri Ücretsiz Olacak!

Oyun dünyasının heyecanla beklenen yarış oyunlarından The Crew 2 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelişmelere göre serinin yeni üyesi için çıkacak olan pek çok DLC ücretsiz olarak paylaşılacak.

Bugün ortaya çıkan yeni gelişmeler, The Crew serisinin ilk oyunu için artık herhangi bir güncelleme sunulmayacağını gösteriyordu. Yani sunucu bakımı hariç destek kesildi. Bu durumda gözler artık iyice The Crew 2’ye çevrildi. The Crew 2 üzerinde titizlikle çalışmalarına devam eden Ubisoft, oyuncuların gönlünü kazanmak amacıyla üç önemli DLC’yi ücretsiz olarak yayınlayacak.

Söz konusu DLC’lerin bir anda paylaşılmayacağını, belli aralıklarla sunulacağını belirtelim. Bu DLC’ler üç aylık süre farklarıyla oyuncuya sunulacak. Yani 9 ayda üç ücretsiz DLC’nin peş peşe yayınlanacağını söyleyebiliriz. DLC’ler genel olarak oyuna daha fazla içerik ekleyecek. Yeni envanter araçları ile tanışabileceksiniz.

Dinamik hava koşulları ve güçlü bir mekanik

The Crew 2 özellikle iki unsuru ile öne çıkan bir oyun olacak. Bunlardan biri oyunun dinamik hava koşullarına sahip olacak olması. Örneğin uzun bir yarış süresince akşamüstünden  akşama geçiş söz konusu olduğunu, havanın yarış esnasında sürekli değişkenlik gösterebildiğini göreceksiniz. Bu da kuşkusuz oyuna yeni bir gerçekçi hava kazandıracak. Öte yandan ikinci unsur da oyunun kendisine has mekaniklerinin bulunacak olması. The Crew 2, güçlü ve farklı mekanikleri ile oyuncuyu etkilemeye çalışacak.