Watch Dogs 2 İçin Kaçırılmayacak Fırsat

Sevilen oyunlardan Watch Dogs 2 taktir edilesi bir indirim aldı. Serinin son oyunu için önemli bir indirim gerçekleştirildi ve oyun şu an çok uygun bir fiyattan alıcı bekliyor.

Açık dünya oyunları arasında bazıları var ki kendilerini hemen belli ediyor. Watch Dogs oyunu ilk ortaya çıkarıldığında GTA serisine çok büyük bir rakip olacağı düşünülüyordu. Nitekim şu an Watch Dogs serisi GTA serisinin en büyük alternatifleri arasında.

Kaliteli yapısı ile dikkat çeken Watch Dogs, GTA tarzı oyunlardan bazı özellikleriyle ayrılıyor. Yetenekli bir hackerın hayatına konuk olduğunuz oyun Ubisoft’un AAA yapımları arasında yer alıyor. Serinin ikinci oyunu Watch Dogs 2, 29 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştü.  Gerek grafikleri gerekse oynanışı ile dikkatleri toplayan oyun, şu an önemli bir satış rakamına ulaştı.

Ubisoft şimdi gerçekleştirdiği yeni bir indirim ile Watch Dogs 2’nin satış rakamlarını katlayacak gibi gözüküyor. Oyun Steam üzerinde yüzde 67 indirim aldı. Normal fiyatı 209.00 TL olan Watch Dogs 2, indirimle birlikte 68.97 TL’ye indi.

Kampanya 7 Mayıs tarihine kadar devam edecek. 7 Mayıs akşamından sonra oyun tekrar eski fiyatı olan 209.00 TL’ye dönecek. O yüzden bu güzel indirimden yararlanmak istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ediyoruz.