The Witness Steam’de Günün Fırsatı İndirimi Aldı!

Sevilen bulmaca oyunlarından The Witness, Steam platformunda büyük bir indirim aldı. İndirim yalnızca bugün geçerli olacak!

Bulmaca oyunlarından hoşlananlar için güzel bir haberimiz var. 26 Ocak 2016 tarihinde Steam’e gelen, Thekla Inc. tarafından geliştirilip yayınlanan The Witness, bir süreliğine büyük bir indirime girdi. Normal fiyatı 59.00 TL olan oyun, yüzde 70 indirimle 17.70 TL oldu.

Steam günün fırsatı indirimleri kapsamında birbirinden güzel oyunları kampanyalarla sunuyor. The Witness da bunlardan biri oldu. Hakkında yapılan incelemelerden genellikle yüksek puanlar almayı başaran oyun, Steam yorumlarında da çoğunlukla olumlu görüşler alarak adından söz ettirdi.  Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan oyun, epey zorlayıcı bulmacalara sahip. Tekli oyuncu moduyla oynanabilen The Witness’ın çoklu oyuncu modu bulunmuyor.

Bulmaca öğelerinin yanında keşif duygunuzu da körükleyen The  Witness’ın, The Witness + Braid paketini de indirimli fiyattan satın alabilmeniz mümkün. Söz konusu paketin normal fiyatı 83.00 TL iken gerçekleştirilen yüzde 60 indirimle birlikte 33.36 TL oldu.

Kampanya günün fırsatı indirimi kapsamında olup bu gece sona erecek.

The Witness Sistem Gereksinimleri:

  • CPU: Minimum 1.8 GHz çekirdek hızına sahip herhangi bir işlemci
  • GPU: Intel HD 4000 veya seviyesinde paylaşımsız grafik kartı
  • RAM: 4 GB
  • Depolama Alanı: 5 GB alan
  • İşletim Sistemi:  Windows 7