RIDE Neredeyse Bedava Oldu!

Steam üzerinde son günlerde Cadılar Bayramı rüzgarı eserken pek çok oyun da özel olarak indirim aldı. Bu oyunlardan biri de RIDE oldu. İşte detaylar…

RIDE yapımı şu an Steam üzerinde çok büyük bir indirimle satılıyor. Oyun normalde 32 TL’den satılmaktaydı. Şimdi aldığı %75 oranındaki dev indirimle beraber fiyatı yalnızca 8 TL oldu. Böylece yapımın adeta bedavadan gittiğini söyleyebiliriz. Bu durum elbette satış rakamlarına büyük bir katkı sağlayacaktır. İndirimin bitmesine daha 50 saat var ve bu süre zarfında RIDE, önemli satış rakamlarına ulaşabilir.

Oyun için sunulan Season Pass içeriğinde de indirim olduğunu, söz konusu içeriğin şu an yalnızca 6 TL’den satıldığını ifade edelim. Season Pass paketi oyun için çıkan ve çıkacak olan tüm DLC’leri ek ücret ödemeden oynamayı vaadediyor.

Oyun simülasyon türünde olup Millestone tarafından geliştirildi ve piyasaya sürüldü. Çok oyunculu bir yapıya sahip olan oyunda motosikletinizle tozu dumana katmaya çalışıyorsunuz .Başarılı olmak için çekimser olmamanız ve elinizden gelen performansı ortaya koymanız gerekiyor.

Cevap bırakın