The Surge Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı

Rol yapma oyunları arasında önemli bir yere sahip olan The Surge, kısıtlı süreliğine Steam’de önemli oranda indirim aldı. Böylece oyunu normalde olduğundan daha uygun bir fiyattan sepetinize atabilirsiniz.

The Surge, 16 Mayıs 2017 tarihinde piyasaya sürülmüş bir bilim kurgu oyunu olup Steam üzerinde 95,00 TL gibi hiç de ucuz sayılamayacak bir fiyattan satılmaktaydı. Bu yüzden pek çok oyuncu The Surge’yi istese dahi oynayamıyordu çünkü fiyatı biraz yüksek kaçıyordu. Ancak artık oyun kısa süreliğine indirim aldı ve böylece fiyatı son derece makul bir seviyeye geldi.

Normal fiyatı 95,00 TL olmasına karşın aldığı tam %70 indirimle beraber fiyatı büyük ölçüde indi ve yeni fiyatı 28,50 TL oldu. Bu fiyatın oyunun yalnızca kendisi için geçerli olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Nitekim The Surge Augmented Edition paketi de satılıyor ve bu paket de %50 indirim alarak 90,00 TL oldu. Paketin diğerinden farkı ise oyunun kendisini içerdiği gibi aynı zamanda oyun için çıkan tüm ek içerikleri de barındırıyor.

Kampanya yalnızca iki gün geçerli olacak. Yarın akşama kadar oyunu bu fiyattan satın alabileceksiniz ancak 15 Nisan gecesinden itibaren artık bu rakamlardan satın almak mümkün olmayacak.

Cevap bırakın