XCOM 2 Büyük Bir Kampanyaya Girdi

Steam üzerinde XCOM 2 oyunu hakkında çok önemli bir fırsat başladı. Oyun 10 Mayıs tarihine kadar indirime girdi. Aynı zamanda bu akşama kadar da ücretsiz olarak oynanabiliyor.

XCOM serisi oyun dünyasının popüler serilerinden biri olarak dikkat çekiyor. Serinin son oyunu olan XCOM 2, 5 Şubat 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştü. Doğru taktik uygulamanın son derece önemli olduğu sıra tabanlı strateji oyunu XCOM 2, fantastik öğeleri de içerisinde bulunduran bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı.

Söz konusu oyun hakkında şu sıralar çok önemli bir kampanya gerçekleştirildi. Normal fiyatı 219.00 TL olan oyun yüzde 67 indirim aldı ve fiyatı 72.27 TL’ye indi. Aynı zamanda oyun için çıkan bazı ek indirilebilir içerikleri de içerisinde barındıran XCOM 2 Deluxe Edition paketi de indirime girdi. 259.00 TL’den satılan paket yüzde 67 indirim alarak 85.47 TL oldu.

Bir diğer avantajlı paket olan XCOM Collection da yüzde 60 indirim aldı. Böylece 442.00 TL’den satılan oyunun yeni fiyatı 175.96 TL oldu. Kampanya 10 Mayıs akşamına kadar devam edecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatından alıcı bekleyecek.

Steam’de bu tarz büyük kampanyalar sık sık gerçekleştiriliyor. Sitemizin günlük yayın akışını takip ederek bu kampanyalardan en önce siz haberdar olabilirsiniz.