Sea of Thieves Fiyatında Yarı Yarıya İndirim Meydana Geldi

Sea of Thieves video oyununun fiyatına ilişkin olarak oyuncuları heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Oyunun fiyatı adeta yarı yarıya indi.

Sea of Thieves oyunu korsan oyunları kategorisinde sevilen yapımlardan biri olmayı başarmıştı. Günümüzde Steam üzerinde de yer almakta olan video oyunu PC oyuncularının gözde yapımlarından biri. Özellikle çoklu oyunculara yönelik bir video oyunu olan Sea of Thieves için Steam üzerinde yeni bir indirim dönemi başlamış durumda.

Fiyatı yarı yarıya indi

Normal fiyatı 61,00 TL olan Sea of Thieves video oyunuyla ilgili olarak %50 oranında büyük bir indirim gerçekleştirildi. Böylece oyunun yeni fiyatı yalnızca 31,50 TL oldu. Oyun özellikle ilk piyasaya sürüldüğü dönemde oldukça pahalı yapımlardan biri olarak göz önüne gelmişti. Günümüzde ise gayet makul fiyatlardan satın alınabilen Sea of Thieves uygulanan bu indirimle beraber daha da cazip bir oyun haline geldi.

Uygulanan indirim fırsatı 22 Kasım akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, korsancılık temalı çoklu oyuncu modu ağırlıklı oyun isteyen oyuncular için mutlaka tercih edilmesi gereken video oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Oyun hoş gözüken grafikleriyle de oyuncuların dikkatini çekebilecek cnisten bir yapım.

Cevap bırakın