Metro Redux Bundle Paketi Steam’e Özel İndirim Aldı

Dünyanın en sevilen oyun serilerinden biri olan Metro’ya özel bir indirim geldi. İki Mitro oyununu içerisinde barındıran Metro Redux Bundle paketi Steam üzerinde büyük bir indirimle satılıyor.

Metro serisinde şu sıralar önemli avantajlar açığa çıkıyor. Bu kez de Metro Redux Bundle paketi çok cazip fiyatlarla sunuluyor. Normalde 62.00 TL fiyat etiketine sahip olan paket, kısa bir süre için tam yüzde 85 indirim aldı ve 9.30 TL’ye indi. Pek çok indirime şahit oluyoruz ve bunun haberini yapıyoruz fakat bu defa gerçekleşen indirimin görülmemiş tarzda bir indirim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Metro serisi kuşkusuz AAA oyunları olarak karşımıza çıkıyor ve grafik kalitesi olarak çok üst seviye grafiklerle buluşturuyor. Eğer iyi bir sisteminiz var ise Metro serisi gözünüze çok hoş gözükecektir. Metro Redux Bundle paketinin içerisinde iki farklı öğe bulunuyor.  Bu öğelerden biri Metro 2033 Redux, diğeri ise Metro Last Light Redux. Bu iki güzel yapıma da Metro Redux Bundle paketini satın aldığınız taktirde hemen ulaşabileceksiniz.

Metro oyunlarının maalesef resmi olarak Türkçe dil desteği barındırmadığını belirtelim. Fakat internet üzerinde bazı oyunları için  Türkçe yaması bulunuyor. Bu yamalardan yararlanabilmeniz mümkün.