Darkest Dungeon Hakkında Önemli Bir Fırsat Başladı

Sevilen oyunlardan Darkest Dungeon için oldukça etkileyici bir indirim meydana geldi. Oyun yüzde 60 indirim aldı ve fiyatı oldukça makul bir seviyeye indi.

RYO türündeki popüler oyunlardan Darkest Dungeon, normalde 39.00 TL’den satılıyor. Şimdi Steam üzerinden gerçekleştirilen büyük bir indirim sayesinde PC oyuncuları için çok daha uygun bir fiyattan alınabiliyor. Yüzde 60 indirim alan oyunun yeni fiyatı 13.26 TL oldu.

Öte yandan Darkest hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak isteyenler için bir mühim indirim daha yapıldı. Darkest Dungeon: Ancestral Edition isimli paket de Steam üzerinden avantajlı bir fiyattan satışa çıktı. Normal fiyatı 83.20 TL olan paket yüzde 57 indirim alarak 35.49 TL’ye indi.

Darkest Dungeon: Ancestral Edition paketini satın aldığınız zaman Darkest Dugeon oyununun kendisi ve onun için çıkan tüm indirilebilir içeriklere sahip olabiliyorsunuz. Eğer şu sıralar kaliteli bir RYO oynamak istiyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Kampanyanın belli bir süre kısıtlaması bulunuyor.  20 Nisan akşamına kadar geçerli olacak. 20 Nisan akşamından itibaren tekrar eski fiyatına dönüş yapacak. Oyun için şu ana kadar verilen puanların oldukça yüksek olduğunu, Steam üzerinde çok olumlu yorumlar aldığını da belirtelim.

Oyunun Steam sayfasına girerek kampanya hakkında daha fazla detaya ulaşabilir, kampanya dahilinde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.