The Crew 2 Beklenenden Düşük Puanlar Aldı!

Ubisoft’un çiçeği burnunda oyunlarından The Crew 2, beklenenden daha düşük puanlar alarak hayal kırıklığına neden oldu. Steam üzerindeki puanlamalar da olumsuz seyrediyor.

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan The Crew 2, geçtiğimiz gnülerde piyasaya sürülmüştü. Farklı araç stilleri ve birbirinden farklı pistlerde yarışabildiğiniz The Crew 2, yeni nesil grafikleriyle de dikkat çekmekteydi. Oyun çıkalı henüz çok kısa bir süre oldu ancak yorumların genellikle olumsuz olduğunu ve otoriterler tarafından yapılan incelemelerde beklenenden daha düşük puanlar aldığını söyleyebiliriz.

209.00 TL fiyat etiketiyle piyasaya sürülen ve çıkmadan önce beklentileri çok fazla yükselten The Crew 2, bu beklentilerin altında kaldı gibi gözüküyor. Oyunun şu an Steam kullanıcı yorumlarında orta seviye puanlar alabildiğini, olumlu ve olumsuz yorumların hemen hemen eşit seviyede olduğunu belirtelim. Öte yandan bazı otoriterlerin oyuna yüksek puan verdiğini ancak çoğunun düşük puanlar verdiğini görüyoruz. Örneğin GamesRadar+ platformu oyun için 10 üzerinden 7 puan verirken, Digital Chumps 9 puan vermiş. Cheat Code Central ve Attack of the Fanboy platformları ise oyun için 10 üzerinden 6’şar puanı layık görmüş.

Genel olarak puanlar orta seviyede. Harbuki hemen hemen her platformun minimum 8 seviyede oy vereceği tahmin edilmekteydi. Yine de Ubisoft önümüzdeki süreçte oyun için etkileyici indirilebilir içeriklerle, güncellemelerle ortaya çıkarsa bu tabloya tam tersine çevirebilir. Çünkü haberde de belirttiğimiz gibi azınlıkta olsalar bazı platformlar oyunu beğenmiş ve öneriyor. Yani oluşan bu kafa karışıklığını gidermek Ubisoft’un elinde.