Tom Clancy Oyunlarında Büyük İndirimler Var!

Tom Clancy oyunlarına yönelik olarak yeni bir indirim süreci kendisini gösterdi. Tom Clancy oyunları Steam üzerinde büyük indirimlerle satılıyor.

Popüler oyun serilerinden Tom Clancy, gerek grafikleri gerekse oynanışı ile oyuncuları etkiliyor ve şimdi seri kapsamında pek çok video oyununda taktire şayan indirimler söz konusu oldu.

Tom Clancy İndirimleri

Steam üzerinde uygulanan indirimler kapsamında Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege’in fiyatı %60 oranında inerek 91,60 TL’ye düştü. Tom Clancy’s Ghost Recon Break Point fiyatı %80 indirimle 53,80 TL’ye indi. 2017 yılında piyasaya sürülmüş olan Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyununun fiyatı 117,80 TL’ye düşerken, Tom Clancy’s The Division fiyatı %70 oranında indirimle 104,70 TL’ye indi. Daha pek çok Tom Clancy oyunu da indirime kavuşmuş olup, söz konusu indirimler 4 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek ve böylece oyunlara bir süre daha cazip fiyatlardan erişim sağlayabilmek mümkün.

Steam üzerinden nasıl oyun edinilir?

Steam platformundan bir oyun edinebilmek için ilk olarak Steam başlatıcısını bilgisayarınıza indirip çalıştırınız. Ardından Steam hesabınızı oluşturunuz ve sonrasında başlatıcıya giriş yapınız. Başlatıcıya giriş yaptıktan sonra Steam uygulaması içerisinde Mağazalar bölümüne geliniz ve oradan indirmek istediğiniz uygulamanın seçimini yaparak Sepete Ekle butonu aracılığı ile oyunu satın alabilir ve kütüphanenize ekleyerek indirmeye hazır hale getirebilirsiniz.

Cevap bırakın