Middle-earth: Shadow of War Kısa Süreliğine Yüzde 50 İndirimde

Oyun dünyasının sevilen yapımlarından Middle-earth: Shadow of War, bir süreliğine çok uygun fiyattan satılıyor. Steam üzerinde yüzde 50 indirim alan oyun, kısa süreliğine avantajlı fiyattan alıcı bekliyor.

10 Ekim 2017 tarihinde satışa sunulan ve fantastik öğeleri ile dikkat çeken Middle-earth: Shadow of War, kısa sürede kendisini kanıtlamış ve yılın en değerli oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Söz konusu oyun hakkında şimdi de önemli bir indirim başlatıldı.

Normal fiyatı 179.00 TL olan Middle-earth: Shadow of War, genel olarak oldukça pahalı bir oyundu. Ancak şimdi gerçekleştirilen büyük Steam indirimi sayesinde epey uygun bir fiyata indi. Oyun yüzde 50 indirim aldı ve yeni fiyatı 89.50  TL oldu.

Bu fiyat oyunun yalın hali için geçerli olup oyun ile ilgili daha fazla içeriğe ulaşabilmek isterseniz Middle-earth: Shadow of War Gold Edition paketini satın almanız gerekiyor. Söz konusu paketin normal fiyatı 299.00 TL idi. Aldığı yüzde 50 indirim sayesinde 149.50 TL oldu.

Middle-earth: Shadow of War, 13 dili desteklemekte fakat bu oyunlar içerisinde maalesef Türkçe yer almıyor. Oyunun 18 yaş ve üzerindekiler için üretildiğini ve bu yüzden satın almadan önce bu unsurlara dikkat etmeniz gerektiğnii belirtelim.