Age of Empires 4 Ücretsiz Hale Geldi

Sevilen oyunlardan Age of Empires 4, kısa süreliğine ücretsiz hale geldi ve aynı zamanda %40 indirimli bir şekilde satılmaya başlandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunu dünyasında popüler oyunlardan olan Age of Empires strateji oyunu serisi için uzun süredir beklenmekte olan Age of Empires IV oyunu çıkmıştı ve söz konusu oyun gerek 4K canlı grafikleri gerekse oynanış sistemiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Age of Empires IV video oyununun Steam sayfası üzerinden yeni bir fırsat sunuldu. Oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak oynanabiliyor ve ücretsiz oynamanızın ardından memnun kalırsanız %40 indirimli bir şekilde satın alabiliyorsunuz. Veya oyunu deneyimlemeye gerek duymadan direkt satın almak isterseniz o halde oyunun Steam sayfası içerisinden Sepete Ekle butonuna tıklayıp sonrasında satın alma adımlarını tamamlayarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Yapımın Türkçe arayüz ve alt yazı desteği de bulunmaktadır ve böylece daha iyi bir deneyim mümkün olmaktadır.

İçerisinde Osmanlı ve daha pek çok medeniyet yer almakta olan video oyunu, sahip olduğu oyun modları ile oyunculara oldukça eğlenceli bir deneyim yaşatmakta. Strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız sunulan bu indirim fırsatını mutlaka değerlendirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Cevap bırakın