Age of Empires IV Fiyatı Yarı Yarıya İndirime Girdi

Popüler oyunlardan Age of Empires IV yarı yarıya indirime girdi. Oyunun fiyatı kısa süreliğine %50 daha ucuz oldu. İşte habere dair detaylar…

Sevilen video oyunu serilerinden biri olan Age of Empires için bu zamana kadar çok sayıda video oyunu piyasaya sürüldü. Son olarak da 2021 yılında Age of Empires IV video oyunu çıkışını gerçekleştirmişti. Sahip olduğu ögelerle oyuncuların taktirini kazanan ve dikkatini çekmeyi başaran video oyunu için büyük bir indirime gidildi.

Steam üzerindeki normal fiyatı 299,00 TL olan video oyunu için uygulanan %50 indirimle beraber oyunun yeni fiyatı kısa bir süreliğine 149,50 TL oldu. Uygulanan indirim 29 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.

Age of Empires IV: Digital Deluxe Edition Sürümü de İndirimde

Ana oyunla yetinmek istemeyenler için sunulan Age of Empires IV: Digital Deluxe Edition da indirimde olup, söz konusu içerik de %50 indirimle satılıyor. Böylece normal fiyatı 399,00 TL yerine 199,50 TL fiyat etiketine sahip olduğunu belirtebiliriz. Eğer strateji oyunlara karşı ilginiz var ise, savaş temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız böyle bir indirim de uygulanmışken değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın