Alan Wake 2 Hakkında Yeni Ekran Görüntülerine Yer Verildi

Sevilen video oyunlarından Alan Wake artık bir seri haline geliyor. Alan Wake 2 hakkında ekran görüntülerine yer verilmiş durumda.

Sony tarafından Alan Wake 2 hakkında geçtiğimiz günlerde bir video yayınlanmış ve söz konusu video oyuncuların iştahını kabartmıştı. Bu sefer de Alan Wake 2’ye ilişkin olarak yeni ekran görüntülerine yer verilmiş durumda.

Uzun süredir çıkması beklenen Alan Wake 2, kullanılan Northlight Engine isimli grafik motorunun yeteneklerini sonuna kadar sergileyecek gibi gözüküyor. Atmosfer anlamında oldukça dikkat çekecek olan Alan Wake 2’nin aynı zamanda ışıklandırma konusunda da oyuncuları tabiri caizse mest etmesi beklenirken, şu ana kadar ortaya çıkmış olan oyun görüntüleri de bunu gösteriyor.

Alan Wake 2 hakkında State of Play sunumu yapılmış ve söz konusu sunumda oyuna yer verilerek kullanıcılar adeta ters köşe yapılmıştı. Alan Wake’in ilk oyundaki hikayesine ikinci oyunda da devam edeceğiz ancak oyun içerisinde aynı zamanda farklı bir karakteri de yönlendireceğiz. Böylece oyunun güçlü olan hikayesini bir de farklı bir bakış açısından görmemiz sağlanacak.

Ne zaman çıkacak?

Gelen haberler Alan Wake 2 video oyununun 12 Ekim 2023 tarihinde PC platformu ve konsollar için piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

Cevap bırakın