Android Wear Güncelleme Paketi Dağıtılmaya Başladı

Android Wear için yeni güncelleme paketlerinin dağıtımına başlandı. Kullanıcılar güncellemelerden yararlanarak daha iyi bir yazılıma sahip olabilir.

Android Wear üzerinde sürekli yeni çalışmalar yapılıyor. Android Wear 2.0 ile kullanıcılarının karşısına çıkan Google,  hazırladığı güncellemelerle daha iyi bir kullanıcı deneyimini hedefliyor. Yeni güncellemeyle beraber Android Wear 2.0 daha pratik bir hale geliyor.

Yeni değişiklik ile bildirimlerin okunması büyük oranda kolaylaştırıldı. Bu tasarımsal değişiklikler ile mümkün oldu. Tek bakışta mesajlaşmaların çoğunun görüntülenmesi sağlandı. Arka plan tasarımında da biraz değişikliğe gidildi. Arka plan rengi eskisine göre daha koyu bir renge büründü. Böylece kullanıcıların içerikleri okurken sıkıntı yaşamamaları, daha rahat okumaları mümkün olacak.Güncelleme Android Wear uygulaması aracılığı ile akıllı telefonlardan iletiliyor.

Boyutu oldukça ufak olan güncelleme böylelikle kullanıcıları zorlamayacak. Güncellemenin tam olarak hangi akıllı saatler için sunulacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Size gelip gelmediğini kontrol  edebilirsiniz. Dağıtıma başlandığı için sizin cihazınıza da gelmiş olabilir.

 

 

Cevap bırakın