ARK: Survival Evolved Kısa Süreliğine Yalnızca 15 TL Oldu!

Video oyunu kategorisinde son zamanlarda en fazla dikkat çekmeyi başaran oyunlardan biri olan ARK: Survival Evolved, Steam üzerinde çok büyük bir indirim aldı. İşte detaylar…

Dijital mağazalardan Steam üzerinde yeni bir indirim fırsatı daha gündeme geldi. Normal fiyatı 77,00 TL olan ARK: Survival Evolved yapımı yüzde 80 oranında indirim aldı ve böylece yeni fiyatı yalnızca 15,40 TL oldu. Söz konusu indirim 24 Nisan akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satışa sunulacak.

Açık dünya temalı hayatta kalma oyunları arasında mühim bir yere sahip olmayı başaran Ark: Survival Evolved sıklıkla yeni içerikler alarak daha da genişliyor. Bu arada oyun için gerçekleştirilen yüzde 80 oranındaki indirim dışında ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition paketinde de yüzde 75 indirim olduğunun altını çizmek gerekiyor. Daha fazla Evolved içeriği isteyen oyuncular tercihlerini ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition’dan yana kullanabilir.

Steam özellikle salgından sonra bu tarz büyük çaplı indirimlere daha fazla yer veriyor. ARK: Survival Evolved, geçtiğimiz dönemde de buna benzer bir indirim alarak dikkat çekmişti.

Cevap bırakın