Ark: Survival Evolved Önemli Başarılar Elde Etti

Ark: Survival Evolved oyunu önemli başarılar elde ederek dikkat çekti. Oyunu 12 milyondan fazla kişi oynuyor. Aynı zamanda Windows 10 Store üzerinden sunulan oyunu oynayanlar aynı sunucuda Xbox oyuncuları ile karşılaşma imkanı buluyor.

Son dönemde dikkat çeken oyunlardan biri olan Ark: Survival Evolved, önümüzdeki süreçte başarılarını sürdürecekmiş gibi gözüküyor. Ulaştığımız bilgi Ark: Survival Evolved oyununun 12 milyondan fazla kişi tarafından oynandığı yönünde. Üstelik pek çok indirim yapılması ve oyunun Xbox ile PC oyuncularının aynı sunucuda oynama imkanını sunması oyuncuları cezbediyor.

Oyunu şimdi Windows 10 Store üzerinden alıp bilgisayarınızdan Xbox oyuncuları ile beraber aynı sunucuda oynayabilirsiniz. Öte yandan Humble Bundle ve Steam gibi önemli, güvenilir mağazalarda oyuna yönelik büyük indirimler bulunuyor. Şu sıralar bu indirimleri de değerlendirip güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Oyun özellikle Humble Bundle tarafından yapılan %40 indirim ile çok ucuza denk geliyor. Haliyle oyuncular şu sıra oyunu kapış kapış alıyorlar. Eğer siz de almayı düşünürseniz kampanyanın Humle Bundle sitesinde beş gün kadar devam edeceğini belirtelim.

Oyunun yükselişi 2018 yılının ilk çeyreğinde de süratle devam edecek gibi gözüküyor.

Cevap bırakın