Arma 3 Savaş Simülasyonu Meraklıları İçin İndirime Girdi

Popüler savaş oyunlarından Arma 3, Steam üzerinde büyük bir indirim aldı ve böylece fiyatı son derece cazip bir hale geldi.

PC platformunda en gerçekçi savaş oyunlarından biri olarak kabul edilen Arma 3 , günümüzde yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Oyuncuların genel itibariyle oldukça beğendiği bu oyun şu an Steam üzerinde büyük bir indirimle satılıyor.

Steam üzerindeki normal fiyatı 99,00 TL Olan ARMA 3 video oyunu yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı 24,75 TL oldu. Uygulanan indirim fırsatı 31 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek. Böylece oyunu iki gün içerisinde alırsanız tasarrufunuz oldukça fazla oluyor.

Resmi Türkçe dil desteğine sahip olan Arma 3 oyununu Türkçe alt yazı ile oynayabiliyorsunuz. Oyun gerek grafikler gerek oynanış açısından iddialı bir yapım olup, daha gerçekçi bir yapıya sahip olması ile diğer pek çok savaş oyunundan ayrılmaktadır. Ekip çalışmasının , taktiğin, daha gerçekçi çatışmaların olduğu, eğlenceli de olan bir yapımdır.

Cevap bırakın