ASUS, Max Pro M1 Telefonu İçin Geniş Kapsamlı Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Önemli tkenoloji şirketlerinden ASUS, Max Pro M1 akıllı telefonu ile ilgili olarak yeni bir güncellemeyi paylaştı. İşte güncellemeye dair ayrıntılar…

Zenfone Max Pro M1 modeli şu an Asus markasının popüler orta segment akıllı telefonlarından biri olarak dikkat çekiyor. Asus telefon için sıklıkla yeni güncellemeler paylaşmaya gayret ediyor. Yayınlanan yeni güncelleme de bunun somut bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Güncelleme telefonda bir süredir bulunan Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı noktalarında yer alan bazı sorunları gidermeye yarıyor. Kameralara EIS desteği de yine kullanıcılara taktim ediliyor.  Güncelleme aynı zamanda canlı duvar kağıdı desteğini sağlıyor. Böylece kullanıcılar duvarlarını artık daha güzel süsleyebilecek.

Bluetooth konusunda yaşanan sorun ise aslında zil sesi ile alakalı idi. Bluetooth ile cevaplama yaptığınız zaman düşük zil sesi sorunu cereyan ediyordu. İşte Max Pro M1’de güncellemeyle giderilen sorunlardan biri bu oldu. Öte yandan yukarıda da ifade ettiğimiz gibi Wi-Fi sorunu da bulunmaktaydı. Bu sorun A51U ile WiFi arasında bir uyumsuzluk olarak karşımıza çıkmakta idi. Bu sorun da giderilirken FM radyo uygulamasında bulunan ufak çaplı bir hata da yine şirket tarafından düzeltildi.