ASUS ROG Phone Avrupa’da Kapış Kapış Gitti!

ASUS tarafından oyuncular için özel olarak geliştirilen akıllı telefon ASUS ROG Phone, Avrupa’da hatrı sayılır bir başarı yakaladı. ASUS’un 100 pound kadar indirim uyguladığı telefon, bunun nimetlerini verdi.

ASUS aslında akıllı telefon kategorisine daha sonradan katılan bir marka. Özellikle PC üzerine çalışmalarıyla ve oyuncu ekipmanlarıyla göz önüne geliyordu. Ancak şirket bunun çok daha ötesine geçmişti. Akıllı telefon kategorisinde ülkemizde de faaliyet gösteren ASUS, her geçen gün güvenilirliğini daha da artırıyor. Ünlü şirket bunun meyvelerini alırken şimdi de ASUS ROG Phone ile beğeni topluyor. Bu telefon oyuncuların arzu ettiği gereksinimleri rahatlıkla karşılayacak cinsten ve bu yüzden de epey pahalı. Ancak ASUS akıllıca bir indirim yaparak ürünün rekabetçi bir hale gelmesini ve dolayısıyla kapış kapış satılmasını sağladı.

İngiltere’de 699 Pound üzerinden satışa sunulan ASUS ROG Phone, böylece 100 Poundluk bir indirim almış oldu. Kısa sürede önemli bir başarıya ulaşan telefon, uzun süre kendisinden söz ettirecek gibi gözüküyor. ASUS ROG Phone’un en özel yanı ise oyunculara özgü tasarıma ve ekipmanlara sahip oluşu. Akıcı oyun deneyimi maksadıyla donanımsal olarak dizayn edilmiş olmasını da unutmamak gerekli.