ASUS ZenFone 4 Pro Modeli Ortaya Çıktı

ASUS, akıllı telefon serilerini genişletmeye devam ediyor. Son olarak teknoloji devinin yeni seri ASUS ZenFone modelleri için 4 serisini duyuracağı haberleri gelmişti. Yapılan haberlere göre markanın 6 yeni telefon piyasaya süreceği ve bu modellerin en az 3 tanesinin ASUS ZenFone 4 olarak karşımıza çıkacağı belirtilmişti. Tüm bunlardan sonra marka, çok kısa bir süre önce yeni ZenFone 4 modeli için tanıtımı yapmıştı. Beklenen tanıtımın hemen arkasından teknoloji devi ASUS ZenFone 4 Pro modeli üzerinde çalışmalarına başladı. Çalışmaların yoğunlaşmasının ardından ASUS ZenFone 4 Pro modeli içinde ilk bilgiler ortaya çıktı.

ASUS ZenFone 4 Pro En İddialı ZenFone Modeli Olabilir

ASUS ZenFone 4 Pro modeli için paylaşılan yeni bilgilere bakacak olursak, bu serinin en başarılı akıllı telefonları Pro modeli olabilir. Bugün paylaşılan bilgilere göre ASUS ZenFone 4 Pro modelinin 5.7 inç ekran boyutuna sahip olması bekleniyor. Geniş ekran boyutuna sahip olacak olan modelin Quad HD, çözünürlük değerinde olması ise alanının en iyi modellerinden birisinin karşımızda olduğunu göstermiş olacak.

ASUS ZenFone 4 Pro

2K çözünürlük olarak değerlendirdiğimiz çözünürlüğün üst düzey netlik sunduğunu görürken, teknik özellikler kısmında da maksimum performans odaklı teknolojiler göreceğiz. İçerisinde Snapdragon 835 serisi işlemcilerin bulunacağı ve Samsung’un bile üzerine çıkacak 6 GB RAM bellek kullanımın yapılacağı ortaya çıkan bilgiler arasında.

Sadece 6 GB RAM bellek miktarı bile ASUS ZenFone 4 Pro modelinin amiral gemisi modellerden biri olacağını gösteriyor. Yeni modelin çift arka kamerası ve Asus’un en geniş kapasiteli pillerine sahip olması da gündemde. Görsellerle beraber ortaya çıkan yeni modelin daha ne gibi detayları olacak? ASUS ZenFone 4 Pro Android O sürümüyle beraber mi gelecek? Tüm bunları ve daha fazlasını öğrenmek için tanıtımı beklemek gerekecek. Fakat şunu biliyoruz ki marka bu özellikleri sunsa bile fiyatları en aşağı çekmeye çalışacak. Böylelikle amiral gemilerine karşı rekabet edileceği düşünülüyor.

Cevap bırakın