Zenfone 5Z İçin Yayınlanan Güncellemelerin Ardı Arkası Kesilmiyor!

Popüler teknoloji markalarından ASUS, mobil alanda da çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü şirket Zenfone 5Z ile ilgili yeni bir güncelleme paylaştı. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

ASUS, mobil platformda yoluna Zenfone serisi ile devam ediyor. Teknoloji gündeminde Zenfone 5Z akıllı telefonu ile dikkatleri bir anda üzerine toplayan şirket, cihaz için sıklıkla güncelleme yayınlamaya başladı. Henüz geçtiğimiz günlerde zaten bir güncelleme paylaşmış olan Asus, Zenfone 5Z modelini şimdi bir kez daha güncelledi.

Güncellemeyle beraber telefon ekran akıcılığı hususunda stabil bir hale geliyor. Güncelleme portre modunu da telefona dahil ederken, böylece ürünün çekim performansı yükseliyor. Geçen hafta yayınlanan güncellemede kamera iyileştirmeleri ve Temmuz ayı güvenlik yamaları sunulmuştu. Şimdi de yine bazı konularda iyileştirmeler yapan ASUS, daha stabil ve sorunlardan arındırılmış bir cihaz kullanmak isteyenlerin bu yeni güncellemeyi de muhakkak edinmesini istyior.

Hali hazırda ön sipariş aşamasında olan telefon, kampanya kapsamında şu an 3299 TL’den sipariş edilebiliyor. Kampanya bitiminde telefonun fiyatının 3699 TL’ye yükseleceğini de ifade edelim. Ürünü Vatan Bilgisayar, Asus e-store gibi platformlar aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.