Moto Z2 Force Tüm Detaylarıyla Görülmeye Başladı

Akıllı telefon dünyasında bende varın diyen Motorola, amiral gemisi moddellerini güncellemeye hazırlanıyor. Markanın akıllı telefon serilerini zenginleştirecek model ise Moto Z2 Force serisi olacak. Teknoloji devinin çok daha başarılı bir akıllı telefon ortaya çıkaracağı düşünülen yeni modelin neredeyse tüm detayları ortaya çıktı. Amiral gemisinin devam modeli olacak olan Moto Z2 Force nasıl özellikler gelecek? İlk açıklanan bilgilerde yer alan detaylar neler? Elde edilen bilgilere göre bakalım.

Moto Z2 Force Beğeni Toplayacak Özellikler

Yeni seri akıllı telefonların üzerinden çift arka kamera göreceğimizi belirterek başlayalım. Arka kısımda yer alan çift arka kameranın ön kısımda da 5 MP geniş açılı kamerayla desteklenmesi bekleniyor. Arka kısımda yer alacak olan çift kameranın ise 12 MP değerinde olacağını eklemek gerekiyor.

Kamera kısmında fark yaratacak olan yeni modelin teknik özelliklerinde de farklı bir sistem karşımıza çıkmış olacak. Seride ilk önem verilen konulardan biri olan işlemcilerin Snapdragon 835 modeli olması amiral gemisi modelinin karşımıza çıkacağını bir nevi kanıtlıyor. Bu seride işlemci modeli tek yüksek kısım olmayacak. Bunun dışında RAM bellek kısmında tam 6 GB seçeneğini göreceğiz. Akıllı telefonlarda çok sık görmediğimiz 6 GB RAM bellek miktarının epey bir performans artışı sağlaması bekleniyor.

Moto Z2 Force

Bunun dışında 5.5 inç Full HD ekranlara da sahip olacak modelin son Android işletim sistemi güncellemelerine sahip olacağını göreceğiz. Şimdilik bu gibi özelliklere sahip olacak olan akıllı telefonların, batarya kısmındaysa küçülmeye giderek 2730 mAh değerine sahip olacağını da ekleyelim.

Bu detayları bir araya getirdiğimizde, daha kısa süre kullanım sunan fakat performans kısmında maksimum değerlere ulaşan bir akıllı telefon serisi göreceğimiz yorumunu yapmak yanlış olmaz. İlgiyle beklenen yeni modelin başka ne gibi detaylara sahip olacağı konusundaysa resmi açıklamaları beklemek gerekiyor. Bu bilgilere fiyatlarda dahil. Eğer fiyat aralığı da düşük olacak olursa tercih edilecek serilerden birini göreceğiz gibi duruyor.

Cevap bırakın