Bioshock: The Collection Paketi İndirime Girdi

Sevilen köklü oyunlardan Bioshock yeni bir indirim aldı. Bioshock: The Collection şu an Steam’de normalde olduğundan çok daha cazip bir fiyattan satılıyor.

Bioshock: The Collection paketinde toplam 6 farklı Bioshock içeriği yer alıyor. Bu içeriklerin büyük bir kısmı DLC’lerden oluşuyor. 2 de ana oyun paketle birlikte oyunculara sunuluyor.

Bioshock: The Collection oyunu toplam 99,00 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken gerçekleştirilen %75 oranındaki büyük indirimle beraber yeni fiyatı 24,75 TL oldu.

Gerçekleştirilen büyük indirimden yalnızca kısıtlı bir süreliğine yararlanılabiliyor. Kampanya 10 Haziran akşamına kadar devam edecek olup ardından oyun tekrar eski fiyatı olan 99,00 TL’ye dönecek.

Aksiyon, rol yapma öğelerine sahip olan Bioshock: The Collection toplam 7 dil için resmi destek sağlıyor. Oyunda yaş sınırı da bulunuyor. Bioshock: The Collection’ı oynamak için bir oyuncunun minimum 18 yaşında olması gerekiyor.

Bioshock oyun dünyasında önemli serilerden biri ve henüz hiç oynamayıp seriye yeni başlamak isteyenler için sunulan bu paketin kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz.

Cevap bırakın