Büyük Boyutlu Dosyaları Hızlıca Gönderebileceğiniz Uygulamalar

Yeni içeriğimizde sizlere büyük boyutlu dosyaları hızlıca göndermenize yarayan bazı programları taktim ediyoruz.

WeTransfer

WeTransfer ile dosya gönderimlerini pratik bir şekilde yapabilirsiniz. WeTransfer’i kullanabilmek için alıcının programa sahip olmasına da gerek yok. Göndereceğiniz kişinin mail adresini yazmanız yeterli oluyor.

Android NFC 

Android NFC özelliği sayesinde telefondan telefona dosya aktarımı son derece pratik. Android 4.0 ve üzeri sürümlerde kullanılabilen NFC özelliği şu işe yarıyor; Özelliği aktif edip dosyaları seçiyorsunuz ve gönderici ile alıcı cihazın arka kapakları birbirine çok yakın şekilde tutuyorsunuz. Yani mantık olarak Bluetooth gibi işliyor. Dosyaları yakın mesafeden hızlı bir şekilde aktarabilmenize yarıyor.

Sunshine

Bu uygulama 20 GB bir dosyayı bile kısa bir süre zarfında gönderebilmenizi sağlamaktadır. Sunshine uygulamasının elverişliliği de çok iyi. Windows, Android, iOS tüm işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışabiliyor. Üç popüler işletim sistemi ile de tamamen uyumludur. Uygulamayı kullanabilmeniz için yapmanız gereken şey ise hem dosyayı alacak hem gönderecek kişide uygulamanın yüklü olmasıdır.

Send Anywhere

Bu da dosyaları hızlı bir biçimde gönderebilmenize yarayan pratik bir programdır. Söz konusu program Windows, iOS, Android işletim sistemleri ile uyumludur. Yalnız uygulamanın varsayılan ayarına göre gönderilen dosya on dakika içinde silinmektedir. Bunu Ayarlar alanından değiştirmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın