Call of Duty Serisinde Yeni Bir İndirim Daha Başladı

Ünlü savaş oyunlarından Call of Duty serisinin tüm oyunları ve son oyunu Call of Duty WWII için özel indirimler başladı. Steam platformundan sunulan indirimlerden kolayca yararlanılabiliyor.

Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü savaş oyunlarından biri olan Call of Duty, günümüzde son çıkan oyunlarıyla birlikte daha da gerçekçi bir hale büründü. Call of Duty WWI, 2017 yılında çıktı ve İkinci Dünya Savaşı’nı konu ediniyor. Oldukça gerçekçi grafiklere ve oynanış hissiyatına sahip olan oyun, Steam’de şu an yüzde 35 indirim aldı ve 135.85 TL’den satılıyor.

Bir diğer büyük indirim de Call of Duty Franchise paketinde. Bu paket Call of Duty serisi için şu ana kadar çıkan 40 öğeyi içeriyor. Bunlar arasında Call of Duty serisine ait bir yığın oyun ve onlarca DLC bulunuyor. Paketin normal fiyatı 2.940.00 TL. Bu kadar pahalı olmasının sebebi Call of Duty serisinin tüm oyunları ve tüm indirilebilir içeriklerini içerisinde barındırmasıdır. Paket şu an %81 indirim aldı ve 559.28 TL’ye düştü. Böylece Call of Duty serisini en baştan oynamak istiyorsanız sizin için güzel bir fırsat doğdu.

Steam üyeliği alabilmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Steam Call of Duty sayfasına girerek indirimleri görebilirsiniz.