Days Gone Oynanış Süresi ve Diğer Detaylar Belli Oldu

Days Gone oyununun çıkmasına artık epey az bir zaman kaldı. Oyun hakkında önemli bazı gelişmeler yaşandı. İşte habere dair detaylar…

Days Gone oyunu Eric Jensen tarafından tasarlandı ve 26 Nisan tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun yalnızca PlayStation 4 konsolu için lansmana çıkması söz konusu. PlayStation 4 oyuncularının büyük heyecanla beklediği Days Gone oyununda temel bir ana karakterimiz olacak fakat çok sayıda yardımcı karakter de eşlik edecek.

Oyunda zombilere karşı mücadele ediyorsunuz ve elbette temel amaç hayatta kalabilmek. Days Gone oynanış süresi açısından da kullanıcıları tatmin edecek gibi gözüküyor. Toplam 30 saatin üzerinde bir oynanış süresine sahip olduğu iddia ediliyor.

Oyundaki karakterimizin ismi Deacon St. John ve esasen bir ganimet avcısı. Oyunda karakterimizin bu yeteneğine dair pek çok içerikle de karşılaşmamız olası. Değerli eşyaların peşine düşüp özel silahlar üretip ekipmanlarınızı geliştirerek hayatta kalma şansınızı arttırabileceksiniz.

Days Gone şu an daha çıkmadan arkasına önemli bir kitle aldı ancak oyuncuların umduğu tarzda bir oyun olmazsa büyük hayal kırıklığına sebep olacağı da çok açık.

Cevap bırakın