Days Gone Yüksek Dosya Boyutuyla Ürküttü

Days Gone oyunu PlayStation 4 için çok yakında resmen çıkacak. Oyuncular büyük bir heyecanla Days Gone’u bekliyor ancak açıklanan boyutu hevesleri biraz kursakta bırakacak gibi gözüküyor. 

Days Gone oyunu STE Bende Studio tarafından uzun bir süredir geliştiriliyor ve çıkmasına artık epey az bir zaman kaldığını söyleyebiliriz. Oyun 26 Nisan tarihinde PlayStation 4 platformu için resmen çıkışını gerçekleştirecek. Sahip olacağı dosya boyutu da açıklandı. Oyun 67 GB gibi devasa bir dosya boyutuna sahip olacak. Bu durumda Days Gone oynamak isteyen bir oyuncunun depolama alanında geniş bir yer açması gerekiyor. 

Days Gone için toplam dosya boyutu 67 GB olsada oyuncular 27 GB indirmeden sonra oynamaya başlayabilecek. Yani indirmenin yarısından azı tamamlanmadan oyuna girip keyfini sürmeye başlayabilecekler ancak elbette tam anlamıyla keyif alabilmeleri için 67 GB dosyanın tamamını indirmeleri gerekecek.

Oyun piyasaya sürülür sürülmez büyük bir güncelleme alması da beklenmekte. İlk gün yaması ile birlikte oyuncuların indirmesi gereken dosya miktarı da artacak. Oyunun yayınlanmadan birkaç gün önce ön yüklemeler için aktif hale getirilmesi beklenmekte ancak buna dair kesin bir bilginin bulunmadığını da belirtelim. 

Cevap bırakın