Efsanevi Crysis Oyunları Xbox One ile Tamamen Uyumlu Bir Hale Getirildi

Dünyanın en çok sevilen oyun serilerinden biri olan Crysis’in efsanevi üç oyunu Xbox One’da kendisini gösterdi. Artık Xbox One oyuncuları bu üç güzel oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilir.

Kurucuları yerli olan Crytek tarafından ortaya konulan Crysis, ilk oyunundan sonra Crysis 2 ve son oyunu Crysis 3 ile karşımıza çıkan efsanevi bir seri idi.Serinin son oyununun üzerinden bile beş yıl geçmiş olmasına rağmen hala grafikleri oldukça güzel gözüken, döneminin iz bırakan oyunlarından bir olarak ifade edilen Crysis, şimde Xbox One platformuna uyarlandı.

Microsoft, Crysis üçlemesinin Xbox One üzerinden oynanabilmesi için yoğun bir çaba sarfetti ve bunu başardı. Artık Crysis oyunlarını Xbox One platformundan oynayabilmek mümkün. Eğer bir Xbox One sahibiyseniz ve bu efsanevi Crysis serisini hala test etmediyseniz bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Türkçe dublaj ile gelen nadir oyunlardan biriydi

Crysis, üretici firması Crytek’in kurucularının Türk olmasından dolayı piyasaya sürüldüğü dönemlerde Türkçe dublajlarıyla dikkat çekmişti. Oyunların her birinde Türkçe dublaj yer alıyor ve bu da Türk oyuncuların oyunu adeta bir film tadında yaşamasını sağlıyor.  Grafikleri de iyi olunca tabiri caizse bal ile kaymak kadar uyumlu oluyor.