Elden Ring Oyunundaki Etkileyici Silahlar

Bu yazımızda popüler yapımlardan biri olan Elden Ring oyununda bulunmakta olan etkileyici silahlara sizler için değinmekteyiz. İşte Elden Ring’in müthiş silahları…

Grafted Blade Greatsword

Efsanevi özellikleri bulunan son derece güçlü bir silah olan Grafted Blade Greatsword, Mourne Kalesi’nde Leonine Misbegotten’ı yendiğiniz taktirde açılmaktadır. Oyundaki en iyi silahlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat 40 güç gerektirmektedir. Büyük vuruşlar, güçlü darbeler ve efsanevi bir görünüş kazanabilmek için bu silahı kullanmalısınız.

Dark Moon Greatsword

Oyundaki oldukça başarılı silahlardan biri olup, normal ve büyülü istatistikler açısından yüksek saldırıya sahip olan bir silahtır. Büyü saldırı gücünü artırıp, don hasarı vermeyi mümkün kılmaktadır ve bunun yanında yüklü saldırılarda ay ışığı hasarı da vermektedir. Bu bağlamda oyundaki en güçlü silahlardan biri olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Sword of Night and Flame

En güçlü silahlardan biri olup, daha önce yapılan bir zayıflatmaya rağmen bu unvanını korumaktadır. Güçlü saldırı ile etrafınızdaki düşmanları ortadan kaldırabilir, çılgın yetenekle desteklenen güçlü bir silah deneyiminden yararlanabilirsiniz. Ancak hasarı azdır ve buna rağmen güçlü kalmayı başarabilen bir silah olduğundan listemizde yer verdik.

Meteorite Staff

Elden Ring oyunundaki en güçlü asa olarak kabul edebiliriz. Zeka aile ölçekli olan bu asa, bu ölçekleme için S derecesine sahiptir. Oyun içerisindeki en güçlü büyülerden bazıları olan Gravity büyüsünü de artırmakta olan bir silahtır.

Reduvia

Düşmanları sersemleterek büyük bir kan kaybı hasarı verebilmek için kullanabileceğiniz etkileyici bir silahtır. Fliying Dragon Agheel’i yenmeyi deneyebileceği yerin kuzey kısımlarında kalmakta olan bir silahtır.

Cipher Pata

Oyundaki en havalı silahlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 30 inanç gerektirir ve buna ulaşabilmek için ilk oyunun sonlarına kadar çaba sarfetmek gerekir.

Cevap bırakın