Elephone U5 Çıkıyor

Akıllı telefon alanında yükselen markalardan biri olan Elephone, U5 akıllı telefonuyla kendisini gösterecek. İşte habere ilişkin detaylar…

Elephone şirketi ülkemizde de resmi olarak varlık göstermekte olan bir marka. Özellikle de uygun fiyatlı ürünler sunması ile dikkat çekmekte. Elephone şimdi de U5 isimli bir akıllı telefonla gelecek.

Elephone U5 telefonu 6.4 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olacak. ön kısmında 24 Megapiksellik kamera bulunacak. 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelecek olan telefon Helio P60 yonga setinden güç alacak.

Telefonda dörtlü arka kamera yapısı bulunacak olup ana kamerası 48 Megapiksellik çekim yapacak. 4000 mAh da bataryası bulunacak olan akıllı telefonu 160 Dolar fiyat etiketiyle gelecek.

U5 cihazı orta segment özelliklerle gelecek ve ince çerçeve yapısı ile tasarım konusunda iddialı olacak. Elephone markasının zaten özellikle tasarım alanında iddialı olduğunu belirtmek gerekiyor. Elephone U5’in de bu bağlamda neler sunacağını zamanla göreceğiz.

Cevap bırakın