Epic Games Üzerinde Hesap Açma Yöntemi

Bu yazımızda Epic Games platformunda nasıl hesap açabileceğinize değinmekteyiz. İşte Epic hesabı açmak hakkında bilinmesi gerekenler…

Epic Games oyun dünyasında en fazla kullanılan platformlardan biri olup özellikle ücretsiz oyun kampanyalarıyla adından epey söz ettirmişti.

Ücretsiz oyunlarla ilgili akla ilk gelen platform haline gelen Epic, sunduğu avantajlarla muhakkak hesap açılması gereken bir platform olup, Epic Games üzerinde hesap açmak ise birkaç adımı uygulayarak kolayca mümkün olmaktadır.

Epic üzerinde ücretsiz olarak dağıtılan oyunları elde edebilmek için Epic hesabınızın bulunması gerekmekte olup, Bir Epic hesabı açabilmek için ilk olarak Epic Games Store uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra çalıştırdığınız zaman size bir giriş ekranı gelecek olup, söz konusu giriş ekranında kayıt olma linkine tıklayıp gereken boşlukları doldurup onaylayarak Epic hesabınızı ücretsiz olarak oluşturabiliyorsunuz. Hesap oluştururken şifrenizi unutmayacağınız bir parola olarak belirlemeniz oldukça önem arz etmektedir.

Epic Hesabınızı açmanızın ardından uygulama içerisinde kütüphanenize yeni oyunlar ekleyerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Epic Games Store platformuna oyun eklemek için uygulamaya girin ve içerisinden Mağaza bölümüne geçin. Oradan da edinmek istediğiniz oyunun ismini aratabilir veya mağaza içerisinden oyunları kendiniz seçebilirsiniz . Oyun fiyatları günden güne değişkenlik gösterebilmekte olup, zaman zaman büyük çaplı indirimlerle oyunların çok daha cazip fiyatlara indiğini söyleyebiliriz.

Cevap bırakın