Euro Truck Simulator 2 İçin Hatrı Sayılı Bir İndirim Yapıldı!

Yaşayan efsane olarak kabul edilen video oyunlarından Euro Truck Simulator 2, Steam platformu üzerinde hatrı sayılır bir indirim alarak dikkatleri üzerine çekti.

Bu zamana kadar piyasaya sürülen en iddialı simülasyon oyunlarından biri olarak kabul edilen Euro Truck Simulator 2, oyuncuyu Avrupa ülkelerinde tır seyahatlerine çıkarıyor. Bir tırın sürüş keyfini oldukça iyi bir şekilde hissettirmeyi başaran Eruo Truck Simulator 2 her ne kadar eski bir oyun olsada günümüzde pek çok içerik kazanarak tekrar dikkatleri üzerine çekti.

Euro Truck Simulator 2’nin Steam üzerinde resmi bir sayfası bulunmakta olup oyun Steam üzerinde pek çok fırsatla yayınlanmakta. Zaman zaman bazı indirimler alan oyun için bu sefer büyük kapsamlı bir indirim fırsatı gerçekleştirildi. Yüzde 75 oranında devasa bir indirim alan oyun kısa süreliğine 9,75 TL fiyat etiketiyle satılmaya başlandı ve bu indirimli oyun fırsatı 8 Şubat akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Euro Truck Simulator 2 Essentials içeriği de yine indirimli bir şekilde satılıyor. Paket halinde satılan içerik yüzde 76 indirim aldı ve 28,68 TL’den alıcı bekliyor. Bu paket oyunun yalın hali yeterli gelmeyen, daha fazla içerik isteyen kullanıcıları yakından ilgilendiriyor.

Cevap bırakın