Galaxy A6 Plus Yonga Seti Hakkında Bilgiler Açığa Çıktı

Samsung Galaxy A6 ve A6 Plus akıllı telefonları ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde A6 Plus hakkında bazı bilgiler sızdırılmıştı. Şimdi de yonga setinin ne olacağı sızdırıldı.

Samsung hali hazırda orta segmentte mücadele edebilmek adına Galaxy A6 ve A6 Plus akıllı telefonları üzerinde yoğun bir çalışma sergiliyor. Bu iki akıllı telefon modelinin en iyi biçimde piyasaya sürülmesini arzu eden Samsung, bu sebeple özellikle yonga seti, batarya gibi donanımlara ayrıca dikkat ediyor.

Ortaya çıkan yeni bilgiler, Galaxy A6 Plus’ta yonga seti olarak Snapdragon 450 biriminin yer alacağını gösteriyor. Aynı zamanda cihazda 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. IP68 sertifikası sayesinde de suya ve toza karşı özel bir dayanıklılığı olan cihaz, 2220x1080p çözünürlüğünde 6 inç boyutunda ekrana sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Son bilgilerden yola çıkarak Galaxy A6 Plus telefonunun aslında orta segmentin de biraz yukarısında kabul edilebileceğini belirtelim. Depolama kapaistesi dışında orta segmentte iddialı telefonlar arasında olacaktır. Ürünün çıkış tarihi ve kamerasına ilişkin net bilgilerin henüz mevcut olmadığını belirtelim. Bunlara da erişebilmek için bir süre beklememiz gerekiyor.