Galaxy S21 Beklentilerden Daha Mütevazi Bir Telefon Olabilir

Samsung’un Galaxy S21 akıllı telefonu ile ilgili gelen bilgiler her ne kadar iddialı bir cihaz olacağı yönünde olsada son sızıntılar aksini gösteriyor. Bu doğrultuda bir kafa karışıklığı oluşmuş durumda.

Teknoloji dünyasının en popüler teknoloji markalarından biri olan Samsung, Galaxy S21 akıllı telefon serisi üzerinde çalışıyor ve şu an için ser verip sır vermiyor. Ancak elbette bazı sızıntılar medyaya yansıyor.

İnternet üzerinden gelen sızıntılar iki farklı kaynaktan sunuluyor ve söz konusu yurt dışı kaynaklarından biri S21 serisinde 144 Hertz ekrana kullanılacağını ve 65W desteği sunulacağını iddia ederken bir diğer kaynak ise 120 Hertz ekran kullanılacağını ve 45W desteği yer alacağını iddia ediyor.

Elbette serinin 45W ve 120 Hz gelmesinin yine kötü bir durum olmadığını ancak bunun gerçekleşmesi halinde S21 serisinin beklenenden daha mütevazi bir şekilde geleceğini söyleyebiliriz.

Söz konusu seri muhtemelen 2021 yılının ilk aylarında raflardaki yerini almaya başlayacak. Seri dahilinde üç farklı model gelmesi bekleniyor. Bu modeller Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra olacak. Daha fazla detay için de biraz daha beklemek gerekiyor.

Cevap bırakın