Samsung Galaxy J7 Star Önümüzdeki Günlerde Satışa Çıkarılacak

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy J7 Star’ı önümüzdeki günlerde resmen satışa sunacak. Cihaz Amerika’da T-Mobile aracılığıyla satılacak.

Dünyanın en ünlü akıllı telefon üreticilerinden Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy J7 Star ile geliyor. Ürünün 13 Temmuz tarihinde Amerika’da satışa sunulacağı açıklandı. Orta seviye özelliklere sahip olacak cihazın fiyatı henüz açıklanmadı.

Samsung, orta segmente yeterince ağırlığını koyamadı. Bu husus bir süredir dikkat çekiyordu. Ünlü şirketin artık orta segment için yeni modeller sunması beklenirken şu günlerde bu konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Galaxy J7 Star Amerika’da resmen satılacak. Diğer pazarlarda ise satılması şu an için olası gözükmüyor. Çünkü ürün T-Mobile öncülüğünde satılıyor.

Cihazın 5.5 inç büyüklüğnüde HD çözünürlüklü ekranı bulunuyor. 1.6 GHz çekirdek hızına sahip Exynos 7850’den gücünü alan telefon, arka ve ön kısmında 13 Megapiksellik kameralara sahip. 32 GB dahili depolama alanı bulunan model, 3300 mAh pil gücü ile işlem görecek.Teknik özellikleriyle ilgili ulaşılan sızıntılar bu şekilde.

Ürünün fiyatı ve teknik özelliklerinin henüz resmi olarak açıklanmadığını belirtelim. Ancak günümüz teknolojisinden biraz mahrum bırakılmış bir cihaza benziyor ve bu yüzden düzgün bir satış rakamı elde edebilmesi için uygun fiyattan satılması gerekiyor.