Samsung Galaxy C9 Pro Nougat Güncellemesini Almaya Başladı

Samsung Galaxy C9 Pro modeline Android Nougat dağıtılmaya başlandı. Güncelleme ilk olarak Hindistan’da dağıtılıyor. Kısa bir zaman zarfında diğer ülkelere de ulaşması bekleniyor.

Günümüzün ünlü teknoloji şirketlerinden Samsung’un Galaxy C9 Pro telefonu artık Nougat güncellemesi almaya başladı. Android işletim sistemini kullanan telefonda Marshmallow işletim sistemi yer alıyordu. Fakat artık yavaş yavaş yerini Android Nougat’a bırakıyor.

Android Nougat güncellemesi ilk olarak Hindistan’da dağıtılmaya başladı ve zaman içerisinde yayılacak. Kısa bir zamanda diğer ülkelere de ulaşması beklenen güncellemenin size gelip gelmediğini kontrol etmek istiyorsanız telefonunuzun Ayarlar > Hakkında > Yazılım Güncelleştirme alanına girip bir bakmanızı öneririz.

Samsung Galaxy C9 Pro Özellikleri

Şimdi dilerseniz ürünün özelliklerini tekrar bir hatırlayalım; 4000 mAh bataryaya sahip olan telefon 6 GB RAM içeriyor. Snapdragon 653 çipsetinin bulunduğu modelin ekran boyutu 6 inç ve çözünürlüğü full HD. Şu an ülkemizde de satışta olan telefonun fiyatı 1700 TL civarında. Orta segmentte bulunan model zaman zaman üst segmente giren özellikleriyle de dikkat çekmekte.

Ürünün 64 GB dahili depolama alanı var ve harici depolama kartı desteği de bulunuyor. Ön kamerasının 16 MP olması da dikkat çekici özelliklerinden. Böylece selfie seven kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Cevap bırakın