Samsung Note 9 İçin Android 10 Devri Başladı!

Akıllı telefon dünyasında önemli bir yere sahip olan Samsung şirketi, Galaxy Note 9 için yeni yazılım güncellemesini yayınladı. İşte habere dair detaylar…

Samsung bu zamana kadar Galaxy Note serisi dahilinde pek çok ürün piyasaya sürdü. Bu ürünler için de uzun süre güncelleme desteği sundu. Aynı durum Galaxy Note 9 akıllı telefonu için de geçerli. Cihaz için geçtiğimiz haftalarda güncelleme dağıtan Samsung, bu kez büyük bir güncelleme olarak kabul edilen Android 10 yükseltmesini paylaştı.

Yayınlanan güncelleme boyut açısından kullanıcıları zorlayacak türde. Açıklanana göre 1.9 GB’lık dosya boyutu bulunuyor. Kullanıcıların Wi-Fi ağıyla indirmesi bu yüzden daha fazla tavsiye ediliyor. Sınırlı bir internette indirildiğinde kotaya zarar verecektir. Güncellemenin tek avantajının Android 10 getirmesi olmadığını da belirtelim. Güncellemenin içerisinde önemli güvenlik iyileştirmeleri de yer almakta.

Paylaşılan yeni Android 10 güncellemesi henüz dağıtım aşamasında. Dolayısıyla tüm kullanıcılara ulaşabilmesi biraz zaman alacaktır.

Cevap bırakın