Galaxy Tab S6’ya Yeni Bir Güncelleme Geldi

Samsung’un önemli tabletlerinden Galaxy Tab S6 için yeni bir yazılım güncellemesine yer verildi. Habere dair detaylar aşağıda…

Samsung şirketi günümüzde tablet sektöründe en önemli markalardan biri olup piyasaya sürdüğü tabletleri için sıklıkla güncellemeler yayınlayarak yazılımsal alanda da desteklenmelerini sağlıyor. Şimdi bu bağlamda Tab S6 için Android 10 tabanlı yeni bir güncelleme yayınlandı.

Paylaşılan güncelleme Android 10 işletim sistemini getirmekte olup aynı zamanda OneUI 2.1 arayüzünü de kazandırmakta ve Mart 2020 güvenlik yamasını da içerisinde barındırıyor. Böylece güncellemeyi uyguladığınızda Tab S6 modeliniz hem daha teknolojik hem daha güvenli bir hale bürünüyor.

Güncellemeyle birlikte tablete erişilebilirlir, geliştirilmiş etkileşimler, tam ekran hareketleri, ebeveyn kontrolleri, cihaz bakımı, pil kullanımı, kişiler, odak modu, gizli mod ve pek çok fonksiyon yönünden geliştirmeler ve yenilikler geldi.

Yayınlanan güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi tavsiye ediyoruz. Güncelleme hala size ulaşmadıysa yorum alanından mutlaka haberdar edin.

Cevap bırakın