S9 ve S9 Plus İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı!

Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus akıllı telefonları için ufak çaplı bir güncelleme yayınladı. Söz konusu güncellemeler sayesinde telefonları daha fonksiyonel bir şekilde kullanabilmeniz mümkün.

Günümüzün sevilen akıllı telefon markalarından Samsung, yıllardır S serisi dahilinde üst segment pek çok ürünü bizlerle buluşturdu. Bunlar arasında son dikkat çekenler ise Galaxy S9 ve S9 Plus akıllı telefonları oldu. Bu iki akıllı telefon için yeni bir yazılım güncellemesi hazırlayan Samsung, güncelleme bekleyen kullanıcıların yüzünü güldürdü.

Güncelleme ile birlikte telefon kamera konusunda daha iyi bir hale gelirken, güncelleme güvenlik yamalarını da içerisinde barındırıyor. Onlarca riskli güvenlik açığını kapatmaya yarayan bu yazılım güncellemesini, S9 veya S9 Plus modeline sahipseniz en kısa süre içerisinde gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Güncelleme bildirim olarak gelmediyse Ayarlar ekranından Yazılım Günelleştirme, daha sonra da Güncellemeleri Manuel İndir komutlarını kullanabilirsiniz.

Çok yakında iki model için de Android Pie testlerinin başlatılması bekleniyor. Söz konusu test süreci yaklaşık iki ay sürebilir.